urban antek

Macierewicz i Urban świętują


Redakcja 38 milionow.pl uprzejmie informuje, że od samego rana 3 sierpnia urodziny obchodzą Antoni Macierewicz i Jerzy Urban. Nie sposób przecenić roli jaką obaj Solenizanci odegrali i w dalszym ciągu odgrywają w Polsce. Z pewnością jeszcze wiele lat będą wzbudzać silne emocje rodaków, graniczące z palpitacją serca. Albo nawet przekraczające tą granicę. Nie jest możliwym opisanie historii współczesnej Polski, bez wymienienia nazwisk tych dwóch Panów. Dlatego ślemy im gorące wyrazy i życzenia pełne serdeczności. 100 lat!!!

Żeby nie było za poważnie z przyjemnością zamieszczamy poniżej anty-horoskop zodiakalnych Lwów Urbana i Macierewicza. Tekst pochodzi z forum mieszkańców Czeladzi.

Urodzeni pod znakiem Lwa mają od dzieciństwa skłonności do narkomanii, pijaństwa, najbardziej brutalnej rozpusty. Nie lubią się uczyć, z trudem kończą szkoły, nawet specjalne. Uwielbiają krzywoprzysięstwo i uwielbiają stawać przed sądem. Zdemaskowani wywołują awantury i dantejskie sceny. W życiu rodzinnym Lwy w szczęściu nie uczestniczą. Urodzeni pod znakiem Lwa są zwykle prawdziwymi telemaniakami. Potwierdza to przypadek pana Józefa z Tarnowa, który nawet kochając się ze swoją żoną, często zastanawia się, czy przypadkiem w telewizji nie leci akurat coś ciekawego.

Coś w tym jest, prawda?

 

Krzysztof Karski