suski

Twitter: Prezydent Suski 2020


Sytuacja w Polsce mimo wakacji jest dynamiczna. Ale kto by pomyślał, że aż tak. Rano Krzysztof Łapiński, rzecznik Prezydenta, był łaskaw powiedzieć: „Hipotetycznie można sobie wyobrazić, że kandydatem na prezydenta będzie poseł Suski”. I się zaczęło… Po południu na Twitterze powstała strona fanów posła Marka Suskiego a sam zainteresowany stwierdził:  „Jeżeli rzecznik prezydenta sugeruje, że byłbym lepszym prezydentem niż obecny… Czemu nie?”

Towarzysze, towarzyszki, sympatycy PiS

Oczywistym jest, że w obecnej sytuacji trzeba myśleć o przyszłości. My tu nie obejmowaliśmy władzy na chwilę. Ot tak sobie, żeby nie zrealizować naszych planów i zamierzeń. A jeśli nie na chwilę, to na dłuższą chwilę i w obliczu kryzysu, który nam zafundował swoim vetem Prezydent społeczeństwo w Internecie słusznie wskazuje swojego kandydata. I to jest myśl Towarzysze warta zgłębienia. My obiecaliśmy słuchać Suwerena, to i słuchamy. Jakie to Towarzysze są argumenty za tym, żeby wystawić w roku 2020 Marka Suskiego do walki. Ano takie…

Już się nawet pojawiły pierwsze sondaże. I tak po trzech godzinach głosowania na pytanie:

Suweren w 2/3 przypadków wskazuje odpowiedź, bo zna Katarzynę. I to jest bardzo dobry sygnał Towarzysze, bo Prezydent musi mieć raz znajomości, a dwa znać zawiłości polityki międzynarodowej, a znajomość z Katarzyną to gwarantuje.

Jest też Towarzysze trochę prowokacji w tym wszystkim. I tu chodzi o to, żeby zachować czujność. Bowiem mamy do czynienia z bardzo przebiegłymi próbami już w tej chwili meblowania nowej Kancelarii a szczególnie najbliższego otoczenia kandydata Suskiego. Otóż chce Towarzyszy poinformować, że jeszcze nie podjęliśmy decyzji o tym, kto będzie pierwszą damą, zatem taka informacja jak poniżej jest klasycznym fake newsem.

Wiecie, my jako ugrupowanie racjonalne, dalecy jesteśmy od zabobonów, ale się w nie wsłuchujemy od czasu do czasu – szczególnie w jednym takim mieście. Jednak mamy przecież w swych szeregach wizjonerów widzących dalej i czujących więcej. I właśnie poniżej taka wiecie wizja – przepowiednia naszego Nostradamusa, której może nie demonizujcie, ale Towarzysze zapamiętajcie.

 

Towarzysze

W naszym przekonaniu czas najwyższy, aby w spokoju i z rozwagą – biorąc pod uwagę różne scenariusze – powoli zastanawiać się nad hasłami, które poprowadzą naszego kandydata do zwycięstwa.

I tak. W przypadku, gdyby Tuskowi przypadkiem, wpadło do głowy kandydowanie to jest taka propozycja:

Jest też odważna propozycja z obszaru polityki zagranicznej, ale Towarzysze autor nie do końca przemyślał być może kontekst w związku z Katarzyną. To wiecie na dłuższą metę może kolidować.

Nie zapominajmy też o propozycjach regionalnych, Towarzyszy z terenu, takich obejmujących ojcowską troską nasz cały kraj.

Towarzysze kapitalne znaczenie dla sukcesu tej kandydatury ma jej niewątpliwa rozpoznawalność. Wy wiecie co mogą te nasze żuczki na Twitterze. A oni tam od paru godzin Suski to, Suski tamto, Suski powiedział, Suski myśli… Nawet nie wiecie, że on już teraz wchodzi do kanonu światowego malarstwa a artyści ścigają się, żeby go uwiecznić dla potomności.


I żeby mi nie było malkontenctwa i krytykanctwa. Bo to się Towarzysze zakończy tak: