Jak zamówić kartę kredytową bez wychodzenia z domu?

Chcesz zachować finansowe bezpieczeństwo w każdej sytuacji? Lubisz płacić kartą i często kupujesz online? Sięgnij po kartę kredytową! W artykule wyjaśnimy, jak zamówić ją bezpiecznie i wygodnie — bez wychodzenia z domu. Podpowiemy także, jak wybrać tę, która najlepiej spełni Twoje potrzeby.

Karta kredytowa to nowoczesny, wygodny i prosty w obsłudze instrument finansowy. Dzięki niej zbudujesz finansowe bezpieczeństwo i pożyczysz pieniądze na najkorzystniejszych na rynku warunkach. Czym jest w praktyce i jak działa kredyt na karcie?

Czym jest karta kredytowa?

Karta kredytowa (także karta kredytowa online) jest rodzajem kredytu bankowego. Korzystając z karty, wydajesz więc nie własne, lecz bankowe pieniądze. W przeciwieństwie do kredytów ratalnych kredyt na karcie przybiera formę limitu środków. Jego wysokość zależy od Twojej zdolności kredytowej i może wynosić od kilku aż do kilkuset tysięcy złotych. Każda płatność kartą kredytową obniża limit, każda spłata go odbudowuje. Przy pomocy karty kredytowej zapłacisz za zakupy i usługi w stacjonarnych i internetowych punktach handlowych, zarezerwujesz pokój w hotelu, opłacisz wypożyczenie auta czy kupisz bilet lotniczy. Niektóre banki umożliwiają także wykonanie przelewu z karty oraz wypłacenie środków z bankomatu. Obu operacjom towarzyszą z reguły wysokie prowizje. Warto więc korzystać z nich jedynie w ostateczności.

Kredyt na karcie — najtańszy kredyt na rynku?

Jedną z najważniejszych zalet karty jest możliwość pożyczenia pieniędzy na wyjątkowo korzystnych warunkach. Jak to możliwe? Jeśli spłacisz figurujące na wyciągu zadłużenie w trakcie trwania tzw. okresu bezodsetkowego (w zależności od banku jego długość wynosi od 46 do 54 dni), bank nie naliczy odsetek, a kredyt okaże się naprawdę niedrogi.

Jak znaleźć najlepszą kartę kredytową?

Zanim złożysz wniosek o kartę kredytową, porównaj parametry dostępnych na rynku ofert, zwracając szczególną uwagę na:

  • długość okresu bezodsetkowego. Im dłuższy, tym więcej czasu zyskasz na spłatę zadłużenia bez odsetek;
  • wysokość opłat za wydanie i obsługę karty. Najlepiej, aby obie czynności były wolne od kosztów;
  • dodatkowe korzyści dla kredytobiorców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kredytobiorców, niektóre banki nie tylko nie naliczają opłat za wydanie i obsługę karty, ale zapewniają swoim klientom także dodatkowe przywileje: zwrot części wydanych w partnerskich placówkach środków czy darmowe ubezpieczenia (np. assistance);
  • możliwość spłaty zadłużenia w ratach. Jeśli środkami z karty chcesz sfinansować kosztowny zakup, upewnij się, że będziesz miał możliwość rozłożenia zadłużenia na korzystnie oprocentowane raty;
  • możliwość złożenia wniosku bez wychodzenia z domu. Chcesz uprościć procedurę wnioskowania o kartę? Znajdź bank, który pozwoli złożyć wniosek przez internet lub telefon.

Jak założyć kartę kredytową bez wychodzenia z domu?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów, wiele banków umożliwia złożenie wniosku o kartę kredytową wygodniej niż kiedykolwiek wcześniej: przez telefon lub internet, bez wychodzenia z domu. Aby precyzyjnie zobrazować taki proces, posłużymy się konkretnym przykładem. Będzie nim Santander Consumer Bank.

Chcesz dostać kartę kredytową online?

  • Wypełnij formularz na stronie Santander Consumer Bank, podając swoje imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer telefonu.
  • Poczekaj na kontakt eksperta.
  • Podczas rozmowy wspólnie wypełnicie wniosek o kartę kredytową online i dopasujecie limit kredytowy do Twoich potrzeb.
  • Jeśli bank wyda pozytywną decyzję, umowę podpiszesz w wybrany przez Ciebie sposób: weryfikując swoją tożsamość przelewem na 1 zł lub korzystając z pomocy firmy kurierskiej.
  • Po sfinalizowaniu formalności pod wskazany adres otrzymasz kartę oraz numer PIN.

Karta kredytowa to użyteczne narzędzie, które pomoże Ci wygodnie finansować wydatki i poprawić płatniczą płynność. Pamiętaj jednak, aby korzystać z niej w przemyślany, dojrzały sposób. Impulsywne wydawanie bankowych pieniędzy może narazić Cię na stres i potężnie zachwiać finansową stabilnością.

Źródło:

https://direct.money.pl/karty-kredytowe

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij